Jsem techee. Mám rád novinkly a nerad se spokojuji s typem odpovědi "to nejde". A taky nerad zbytečně čekám. To vše mě postupem času přivedlo k tvorbě webů.

Nerad vymýšlím něco, co už někdo vymyslel a proto šetřím čas a peníze.

Jak to celé funguje? No tak třeba potřebujete jednoduchý webík jako např. www.skstav.cz. Já mám platformu, ve které už mám předpřipravené kvalitní moduly, které jsou odladěné a vyzkoušené ve většině prohlížečů. Vám tak celkem promptně poskládám kvalitní vlastní stránku, na které dané moduly upravím tak, aby odpovídaly vašim představám. Taková stránka je nejen rychle hotová, ale také levná.

Pokud požadujete něco složitějšího s redakčním systémem, správou uživatelů, článků, popřípadě eshopem, pak jdu stejnou cestou. Jen použiji robustnější systém na platformě Joomla.

Pokud tedy chcete vlastní web, nad kterým máte kontrolu vy, není to již dnes otázka obrovských nákladů. 

Ještě nutné zmínit, že protože jsou weby můj koníček, který mě baví a nechci aby se to změnilo, nespolupracuji zákonitě s každým. Musíme si zkrátka sednout a naše očekávání se musí potkat.

 

Webík za šestičku

 web1

Udělám pro vás jednoduchý statický webík a pokud si texty budete vymýšlet sami, tak se spolu vejdeme do 6.000,- s DPH, dle složitosti. Takové stránky jsou vhodné pro občasné přidávání a změnu obsahu. Pokud si obsah budete chtít měnit sami, dají se dodat s jednoduchým redakčním systémem pro statické stránky jocms.net

web2

Díky nepřebernému množství modulů, spolu můžeme vymyslet opravdu krásné stránky, vhodné jak pro firemní či osobní propagaci, menší blog, či malý eshop, ve kterém se produkty příliš nemění.

web3

Příklady stránek:

luxuryclass.cz

skstav.cz

Robustnější web

Třeba jako Foe Cocoe. Postavený na moderním redakčním systému včetně správy uživatelů, možností registrací, rozesílání a statistiky mailů. Díky jednoduché správě obsahu a dvoufaktorovému ověření, jde o bezpečné weby vhodné pro větší blogy, online magazíny a dokonce i eshopy.

Původně například tyto stránky po instalaci vypadaly takto...

web4

Základní jádro jsem předělal, vytvořil množství vlastního kódu a stránku jsem tak přetvořil až do podoby, na kterou se díváte teď. Je v nich zachována původní funkčnost, modularita a výhody robustního systému, jen v novém kabátě. 

Rád s vámi proberu všechny aspekty vašeho očekávání a poradím jakým směrem se vydat. 

Napište mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nebo se vám jen líbí moje práce? Tak mi kupte třeba kafčo. Děkuji :)

fbblue 114   instagram v051916   instagram v051916

 

colorful 1237242 1280